Сайт

Ця статтяя розповість вам про базові функціональні можливості сайту. Покаже що за його допомогою можна створювати та як його використовувати у своїй роботі зареєстрованим користувачам. Ви дізнаєтесь наскільки корисним та цікавим може стати для Вас використання подібного сайту.

Можна почати з того що цей сайт є приклдом того, що може бути створено будь що може бути змінено для забезпечення виконання вимог замовника.

До базової комплектації системи входять: система реєстрації/управління правами користувачів, набір інтерфейсів, які дозволяють створювати/редагувати статті та управляти ними є можливість додавати разноманітні посилання на інші веб сайти. 

Система реєстрації

За замовчуванням будь який відвідувач сайту може (при бажанні) зареєструватися на ньому. Це буває дуже корисним коли наприклад потрібно показувати якісь матеріали тільки певним группам користувачів.

 

Система управління контентом

Дозволяє легко додавати, розміщені на сайті. Базових навичок у роботі з комп’ютером достатньо для роботи з системою управління контентом, адже для користувача це лише набір зручних інтерфейсів, які дозволяють легко створювати, змінювати та управляти матеріалами на сайті. Основою для створення статей є редактор, що дозволяє редагувати будь який текст в самому браузері. Далі до цього тексту можно додати зображення чи відео та опублікувати статтю на сайті.

Додаткова інформація