На переоформлення субсидії дають 5 місяців

На переоформлення  субсидії дають

5 місяців (з травня  по вересень 2021 року):

які  треба надати документи і куди звертатися

 

         У зв’язку зі змінами у програмі житлових субсидій, переоформити  субсидію  на  наступний  період можливо протягом 5 місяців. Для  цього усім громадянам потрібно подати оновлену заяву та декларацію.

         З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом усіх 5 місяців неопалювального періоду, тобто   з травня по вересень 2021 року, житлова субсидія всім домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

         Просимо усіх, хто потребує субсидії, не піддаватися панічним настроям та не створювати масових скупчень.

         Звернутися за оформленням субсидії можна безпосередньо до управління  за  попереднім  записом  по  телефону  4-15-36, моб. 0953394609.

Також можна заповнені бланки (заяви та декларації) для оформлення субсидії надіслати поштою на адресу управління (42706, вул. Перемоги,1, м. Охтирка, УСЗН), або звернутися через електронний сервіс (subsidii.mlsp.gov.ua), який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики (msp.gov.ua).

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційних веб-сайтів: Мінсоцполітики (msp.gov.ua), Охтирської міської ради, управління соціального захисту населення Охтирської міської ради (ohtuszn.sm.ua).

        

                                                      Управління соціального захисту населення

                                                                                Охтирської міської ради

Додаткова інформація